Penziony v Avsallar

Ubytování v Avsallar v klidném prostředí a umístěné do méně frekventované budovy s rodinným zázemím. Přesně toto Vám nabídnou penziony v Avsallar. Většina penzionů v Avsallar se od hotelů v Avsallar liší svojí velikostí a množstvím pokojů, přístupem personálu a také umístěním, které je často směrováno na periférie Avsallar.
Řadit dle:


4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

1. Villa Gerez 

Pokojů: 1
Hodnocení hostů
75 %

Boasting an outdoor pool and sea views, Villa Gerez is located in Avsallar. This holiday home also features a private pool. This air-conditioned holiday home features 3 bedrooms, a flat-screen TV, and a kitchen with a dishwasher.


2. Villa Mutlu 

Pokojů: 1
Hodnocení hostů
100 %

Featuring a seasonal outdoor swimming pool and barbecue facilities, Villa Mutlu provides accommodation in Avsallar with free WiFi and mountain views. This villa offers air-conditioned accommodation with a terrace.


3. Met 27 

Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Situated in Avsallar in the Mediterranean Turkey region, Met 27 features a garden. Guests have a private terrace. The villa comes with a satellite flat-screen TV, 2 bedrooms and a living room.


4. Kus Pansiyon 

Pokojů: 12
Hodnocení hostů
0 %

Offering free WiFi and city views, Kus Pansiyon is an accommodation situated in Avsallar. This property offers access to a balcony. The homestay features a satellite TV. Staff at the 24-hour front desk can provide tips on the area.


4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: